Кропивницький, Україна adm.iscm@gmail.com

Менеджмент НДО

Editor's Choice

Громадські організації - навіщо вони? Мабуть, тому що вони вагома гілка суспільства, яка привносить до громад розвиток та можливості. Лев Абрамов, директор Інституту соціокультурного менеджменту дав інтерв'ю Ользі Тетенич в межах проєкту "PRO Зміни"*.

Editor's Choice

Для чого нам соціальні мережі громадському активісту? Саме соціальні мережі виступають тим містком, що дозволяє тримати контакт зі своєю аудиторією, завчасно інформувати та використовувати платформи як портфоліо громадської активності за відсутності сайту. Можна визначити декілька варіантів важливості соціальних мереж у житті громадського активіста: поширення інформації про власну діяльність; комунікація з цільовою групою; залучення ресурсів (людські, фінансові, інформаційні); проведення опитувань, досліджень; освітня діяльність.

Editor's Choice

Гарна презентація допомагає зрозуміти спікера, а погана лише викликає нудьгу. Відрізнити гарну презентацію дуже просто: вона допомагає утримати увагу слухачів. В поганий презентації все в купу: очі розбігаються по яскравим слайдам, мозок намагається обробити текст, а в цей час спікер щось бурмоче про своє.

Щоб зробити хорошу презентацію, не потрібно вміти малювати, володіти фотошопом і витрачати час на компонування слайдів. Гарна презентація - це насамперед виразний виклад і хороша подача.

Відповідно, чого ж почати:

Editor's Choice

 Світ являє собою єдиний інформаційний простір, але з нескінченними загрозами, що наявні в Інтернеті. В середньому сучасна людина має реєстрацію на 26 сайтах і рідко має більше п'яти різних паролів на всі випадки життя. У разі злому одного з акаунтів з великою ймовірністю шахраям відкриється доступ й до іншої важливої особистісної інформації. Аби захистити себе та своїх близьких у безмежній мережі Інтернет, варто дотримуватися наступних кроків кібербезпеки:

Editor's Choice

Що таке «вебінар»? Це відносно нове слово-неологізм, якому раніше передувало поняття відео-конференції. На сьогодні вони стали невід’ємною формою онлайн взаємодії, тому громадським активістам варто добре володіти навичками їх проведення як аналог офлайн ініціатив.

Тож Інститутом соціокультурного менеджменту 27.01.2021 було проведено другий вебінар із серії «Як проводити ефективні вебінари»* - онлайн-сесія «Все про вебінари уві сні та наяву» для громадських активістів Кіровоградської, Дніпропетровської, Київської, Миколаївської, Хмельницької, Черкаської, Полтавської, Чернівецької областей. Спікером на заході виступила Олена Кваша.

Сторінка 1 із 9