Кропивницький, Україна adm.iscm@gmail.com

Відео матеріали

Editor's Choice

Фіксуємо моменти або краще ніж словами - як проходило навчання для громадських активістів смт Нова Прага Олександрійського району, Кіровоградської області на тренінгу "Реалізація громадських ініціатив в епоху діджиталізації" в рамках проєкту «Перехід до цифрового мислення»* за фінансової підтримки фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Пропонуємо переглянути - як це було. 

Більше про навчання - Як новопразьці підвищили медіа культуру

*Детальніше про проект «Перехід до цифрового мислення»

Editor's Choice

 

Доступна діджиталізація для представників освіти та культури, громадських активістів Помічнянської ОТГ Добровеличківського району, Кіровоградської області - третій тренінг «Реалізація громадських ініціатив в епоху діджиталізації» , проведений ІСКМ в рамках проєкту «Перехід до цифрового мислення»* за фінансової підтримки фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Пропонуємо переглянути - як це було.

Більше про навчання 

*Детальніше про проект «Перехід до цифрового мислення» 

Editor's Choice

Онлайн життя, робота, спілкування… як робити це ефективно та безпечно навчалися громадські активісти с. Соколівське Кропивницький район Кіровоградської області. 17-18 жовтня 2020 року Інститутом соціокультурного менеджменту проведено другий тренінг «Реалізація громадських ініціатив в епоху діджиталізації» в рамках проєкту «Перехід до цифрового мислення»*.

Пропонуємо переглянути – як це було. Більше про навчання https://iscm.org.ua/uk/2020/10/19/roz…

*Детальніше про проект «Перехід до цифрового мислення» https://iscm.org.ua/uk/2020/07/03/per…

Editor's Choice

Цифрове мислення, діджиталізація, медіаграмотність - це ті поняття, які тепер увійшли в буденну діяльність громадських активістів Приютівської ОТГ Кіровоградської області, адже вони пройшли навчання на тренінгу "Реалізація громадських ініціатив в епоху діджиталізації" в рамках проекту "Перехід до цифрового мислення"*.

Пропонуємо переглянути - як це було.

Більше про навчання: https://iscm.org.ua/uk/2020/08/25/formuyemo-tsyfrove-myslennya-pershyj-krok-yak-tse-bulo/ 

* Тренінг проводився Інститутом соціокультурного менеджменту в рамках проекту «Перехід до цифрового мислення» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Editor's Choice

2020 рік можна назвати проривом в аспектах діджитал розвитку в Україні. Карантинні обмеження спричинили реорганізацію буденності, звичної раніше діяльності офлайн на новий орієнтир – онлайн. Навчання, робота, спілкування, зустрічі – все онлайн. Інше питання – а чи було суспільство готове до такого онлайн-життя?

Від глобальних до більш локалізованих резонансних подій – зосереджуємось на Кіровоградській області. Зокрема, 30 липня 2020 року Інститутом соціокультурного менеджменту було проведено круглий стіл «Перехід до цифрового мислення: локальний вимір».

Як проводився круглий стіл – демонструє відео, а що обговорювали – електронна збірка Матеріалів круглого столу “Перехід до цифрового мислення: локальний вимір” 

*Захід було проведено в рамках проєкту ІСКМ «Перехід до цифрового мислення», що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Сторінка 1 із 61