Кропивницький, Україна adm.iscm@gmail.com

Розвиток благодійності та фандрейзинг для НДО

Editor's Choice

08-09 листопада 2019 року, під час Форуму християнських таборів «Ре-Кемп» Руслан Краплич, за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких провів тренінг з фандрейзингу (залучення ресурсів), участь у якому взяли понад 35 керівників й активних організаторів таборів, які співпрацюють або входять до Асоціації Християнських таборів.

Головне питання, на яке відповів тренінг з фандрейзингу: звідки братимуть гроші християнські табори у перспективі наступних 3-5 років? Адже не секрет, що підтримка з боку багатьох християнських місій Північної Америки та Західної Європи поступово скорочуються.

Editor's Choice

20 травня 2019 року у м. Житомир у навчальному центрі «Просто», з використанням методи та досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів майстер-клас «Проекти і гранти: розуміння донора», участь у якому взяли 10 представників ЗМІ, ОТГ Житомирської області, активістів громадських організацій м. Житомира й області.

В ході занять учасники розібралися у мотивах донорів. Визначилися з очікуваннями донорів у розгляді кожного з розділів проекту. Обговорили можливості залучення грантів від міжнародних, вітчизняних, регіональних і місцевих донорів.

Editor's Choice

Досьє:

Вікторія Касьянова і Олена Щербина , активістки Кіровоградської ГО «Громадська варта» включилися в громадське життя трохи менше року назад - практично з самого початку військових дій на Сході країни. Своєю місією побачили допомогу військовослужбовцям, залучаючи до цієї роботи підприємців, молодь, працівників різних колективів області. Досвіду роботи в громадському секторі дівчата, як інші активісти організації не мали, тому всьому доводиться вчитися вже в процесі. Так, активісти взяли на озброєння формат постійного звіту і через соціальні мережі, і через телевізійні проекти, зокрема Кіровоградської обласної державної телерадіокомпанії, де в програмі «Кіровоградське Інтернет телебачення» відбувається постійний звіт про поїздки до військових, дівчата надають інформацію про надану військовим допомогу.

Editor's Choice

Забезпечення життєздатності громадської організації шляхом  залучення ресурсів та впровадження нових форм роботи – правило, на якому тримаються «кити» громадського сектору. Якщо мова йде про ресурси, а саме  у грошовому еквіваленті – громадським активістам потрібні знання з фандрайзингу, якщо про нові форми роботи – в допомогу зарубіжний досвід.

Так, підвищенням рівня знань займалися учасники проекту «Школа громадської участі-4», адже в рамках другого навчального етапу для кожної з двох груп учасників проекту було проведено по два тренінги – «Польський досвід розвитку громад» та «Залучення фінансування з місцевих джерел».

Editor's Choice

Марія Калашнік, в недалекому минулому - редактор «НДО-Інформ», стала волонтером, учасником програми Європейської комісії.

Марія поділилася власним досвідом волонтерства в Європі, а також думками про можливості, які надає волонтерство молодим людям.

Ще до того як долучитися до угорського волонтерського проекту, навіть до того, як я пропрацювала 4 роки в українській громадській організації, я задавалася питанням - хто такі волонтери? Хто ці люди, які готові працювати безкоштовно, чому їм це потрібно?

Сьогодні я волонтер в Угорщині. Майже рік працюю у волонтерському проекті, і мабуть, вже можу поділитися своїм досвідом.

Сторінка 1 із 7