Кропивницький, Україна adm.iscm@gmail.com

Новини

Editor's Choice

Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) розпочинає прийом анкет на участь у проєкті «Перехід до цифрового мислення 2.0»* для громадських активістів та активісток Черкаської, Дніпропетровської, Полтавської та Одеської областей. В рамках проєкту буде проведено тренінг «Реалізація громадських ініціатив в епоху діджиталізації» в кожній з вказаних областей протягом жовтня 2021 – лютого 2022 року.

«Перехід до цифрового мислення 2.0» це проєкт, що спрямований на сприяння розвитку локальної демократії через підвищення компетентності громадських активістів та активісток Черкаської, Дніпропетровської, Полтавської та Одеської областей з питань інформаційного забезпечення реалізації громадських ініціатив у громадах з використанням діджитал-інструментарію, створення інформаційно-комунікаційних центрів при закладах культури.

Також, в рамках проєкту планується випуск електронної версії інформаційного видання. Учасниці та учасники матимуть можливість отримати консультаційну підтримку з реалізації громадських ініціатив з використанням діджитал інструментів від проєктної команди. Всі безкоштовно отримають роздаткові навчально-методичні матеріали – видання ІСКМ, які користуються попитом серед працівників наукової сфери та громадського сектору.

Оскільки кількість учасників та учасниць обмежена (через ресурсні обмеження), відбір буде здійснюватися за конкурсом анкет. Для участі у конкурсному відборі необхідно заповнити анкету: ANKETA_Perehid-do-tsyfrovogo-myslennya 2.0

Хто може брати участь у конкурсному відборі: Громадські активісти та активістки з Черкаської, Дніпропетровської, Полтавської та Одеської областей.

Заповнену анкету необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 17:00 01 жовтня 2021 року (у темі листа зазначити «Конкурс_Перехід до цифрового мислення 2.0»). Результати конкурсу анкет орієнтовно буде повідомлено до 08 жовтня 2021 року.

*  Проєкт реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Детальніше про проєкт «Перехід до цифрового мислення 2.0» за посиланням

Надсилаючи заповнену анкету, ви надаєте згоду на обробку персональних даних.

З будь-яких питань пишіть, будь ласка, на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або телефонуйте за номером +38 (067) 131 80 15 (Оксана Набока, координаторка проєкту «Перехід до цифрового мислення 2.0»).

Сторінка у Facebook:  Інститут соціокультурного менеджменту

Editor's Choice

Січень - місяць підбиття підсумків за минулий рік. 2019 рік був не аби як насичений цікавими подіями, приємними зустрічами та новими можливостями.

 

З головними подіями Інституту соціокультурного менеджменту, традиційно, пропонуємо Вам ознайомитися у «Річному звіті за 2019 рік».

Сьогодні хочемо звернути особливу увагу на освітні заходи 2019 року, які були ґрунтовною складовою діяльності ІСКМ у минулому році. Тож, у 2019 році ІСКМ провів 18 заходів.

Editor's Choice

Чи підписали ви декларацію з вашим лікарем? Якщо ні – поспішайте! Медична реформа в Україні одна з найважливіших, яка принесла багато кардинальних змін – нововведення у наданні медичних послуг, відповідна зміна роботи медичних закладів, е-мед. додатки у смартфонах про реформу і запитів щодо неї тощо. Сьогодні тривалість життя українців одна з найнижчих в Європі: 104 місце серед 183 країн! Аби ситуація в країні докорінно змінилася на краще Урядом у 2017 році розпочато реформу системи охорони здоров’я.

Editor's Choice

12 квітня 2019 року 23 викладачі та студенти факультети економіки, маркетингу та менеджменту Житомирського Державного Університету імені Івана Франка, за підтримки Фундації імені князів-благодійників Острозьких пройшли курс фінансової грамоти, який провів фінансовий консультант Руслан Краплич.

У ході курсу учасники намагалися дати визначення поняттю «Гроші». Обговорили теорії грошей та правила накопичення багатства. Опрацювали фінансову лінію життя та навчилися прогнозувати хто із учасників до кінця свого життя стане фінансово заможним, і кого може спіткати бідність. Адже, лише протягом 40 років життя люди здатні забезпечити собі та нащадкам заможне майбутнє. Тому важливо не упустити час.

Editor's Choice

08 квітня 2019 року за методою тпа з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів курс фандрейзингу для 17 науковців-педагогів, які співпрацюють з Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (РОІППО).

Учасники готували презентації своєї діяльності, аби представити вою діяльність у привабливому світлі. Оволоділи 7 правилами фандрейзингу, щоб уникати прикрих помилок. Розібралися із 5 мотивами благодійництва, що допомагають розуміти фінансових партнерів. Створили алгоритм підготовки до фандрейзингу. Ознайомилися з 4 напрямками спрямування зусиль для побудови фінансової життєздатності неприбуткових організацій (Діаграму Р. Краплича). Підготували план 48-годинної фандрейзингової кампанії.

Сторінка 1 із 125