Кропивницький, Україна adm.iscm@gmail.com

Новини

Editor's Choice

Керуючись саме цим принципом, Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) в рамках проєкту «Підтримка та допомога біженцям» за підтримки ІСАР «Єднання» та Європейського Союзу продовжує діяльність по зменшенню наслідків гуманітарної кризи через агресію рф проти України. Ми зосередили власну діяльність на гуманітарній допомозі вимушено-переселеним особам (ВПО) у м. Кропивницький, яку здійснюємо керуючись принципом синергії  (про що ми писали у попередніх публікаціях).  

Також використовуємо всі можливості для надання допомоги ВПО. Маємо надію, що ми ефективні на цьому шляху!

 

 

 

 

Editor's Choice

Наша організація, Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ), як і багато інших сьогодні, намагається спрямувати власну активність на допомогу ВПО, щоб зменшити наслідки гуманітарної кризи, що сталася внаслідок агресії рф. Ми робимо значно більше, чим можемо про це сказати/показати, виходячи з обмежень, пов’язаних з етикою та безпекою. Але загальне уявлення про діяльність деяких громадських організацій, в тому числі і Інституту соціокультурного менеджменту, в цей скрутний час, можна зробити виходячи з наступного матеріалу нижче (англійською). Дякуємо Black Sea Trust for Regional Cooperation за підтримку та висвітлення нашої роботи. Все буде Україна!

Helping in Times of War: How Ukrainian NGOs Built a Support Network

Editor's Choice

В той час, коли наша країна стикнулася з безпрецедентними військовими та гуманітарними викликами, пов’язаними з російською агресією, всі навколо – громадяни, організації намагаються активізувати власну діяльність на допомогу державі в процесі захисту нашої території та подолання гуманітарної кризи, викликаної цими подіями. м. Кропивницький та інші населені пункти Кіровоградської області стали прихистком для багатьох вимушено-переселених осіб (ВПО), як транзитна платформа, а також і як місце проживання. Відповідно, з’явилося дуже багато громадських ініціатив, спрямованих на допомогу цій категорії населення. Вони всі різні, але виконують дуже потрібну для суспільства зараз функцію.

Наша організація, Інститут соціокультурного менеджменту, враховуючи наш попередній досвід, спрямований не тільки на діяльність, а на її ефективність, обрала шлях допомоги в реалізації тих ініціатив, які вже успішно працюють. Тобто, ми хочемо досягти синергетичного ефекту для допомоги ВПО. А для цього ми вивчаємо потреби, які є в цих ініціативах і допомагаємо подолати ту нестачу ресурсів, яка виявилася під час їх діяльності. Допомагаємо спортивному клубу «Борець», гуманітарному штабу в м. Кропивницький, а також Миколі Цуканову, директору галереї «Єлисаветград». На нашу думку, це оптимальне використання ресурсів, які є в наявності в нашій організації. В єднанні наша сила – нам допоможе синергія…  

Все буде Україна!

Editor's Choice

Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) розпочинає прийом анкет на участь у проєкті «Перехід до цифрового мислення 2.0»* для громадських активістів та активісток Черкаської, Дніпропетровської, Полтавської та Одеської областей. В рамках проєкту буде проведено тренінг «Реалізація громадських ініціатив в епоху діджиталізації» в кожній з вказаних областей протягом жовтня 2021 – лютого 2022 року.

«Перехід до цифрового мислення 2.0» це проєкт, що спрямований на сприяння розвитку локальної демократії через підвищення компетентності громадських активістів та активісток Черкаської, Дніпропетровської, Полтавської та Одеської областей з питань інформаційного забезпечення реалізації громадських ініціатив у громадах з використанням діджитал-інструментарію, створення інформаційно-комунікаційних центрів при закладах культури.

Також, в рамках проєкту планується випуск електронної версії інформаційного видання. Учасниці та учасники матимуть можливість отримати консультаційну підтримку з реалізації громадських ініціатив з використанням діджитал інструментів від проєктної команди. Всі безкоштовно отримають роздаткові навчально-методичні матеріали – видання ІСКМ, які користуються попитом серед працівників наукової сфери та громадського сектору.

Оскільки кількість учасників та учасниць обмежена (через ресурсні обмеження), відбір буде здійснюватися за конкурсом анкет. Для участі у конкурсному відборі необхідно заповнити анкету: ANKETA_Perehid-do-tsyfrovogo-myslennya 2.0

Хто може брати участь у конкурсному відборі: Громадські активісти та активістки з Черкаської, Дніпропетровської, Полтавської та Одеської областей.

Заповнену анкету необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 17:00 01 жовтня 2021 року (у темі листа зазначити «Конкурс_Перехід до цифрового мислення 2.0»). Результати конкурсу анкет орієнтовно буде повідомлено до 08 жовтня 2021 року.

*  Проєкт реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Детальніше про проєкт «Перехід до цифрового мислення 2.0» за посиланням

Надсилаючи заповнену анкету, ви надаєте згоду на обробку персональних даних.

З будь-яких питань пишіть, будь ласка, на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або телефонуйте за номером +38 (067) 131 80 15 (Оксана Набока, координаторка проєкту «Перехід до цифрового мислення 2.0»).

Сторінка у Facebook:  Інститут соціокультурного менеджменту

Editor's Choice

Січень - місяць підбиття підсумків за минулий рік. 2019 рік був не аби як насичений цікавими подіями, приємними зустрічами та новими можливостями.

 

З головними подіями Інституту соціокультурного менеджменту, традиційно, пропонуємо Вам ознайомитися у «Річному звіті за 2019 рік».

Сьогодні хочемо звернути особливу увагу на освітні заходи 2019 року, які були ґрунтовною складовою діяльності ІСКМ у минулому році. Тож, у 2019 році ІСКМ провів 18 заходів.

Сторінка 1 із 125