Кропивницький, Україна adm.iscm@gmail.com

Відео матеріали

Editor's Choice

Цифрове мислення, діджиталізація, медіаграмотність - це ті поняття, які тепер увійшли в буденну діяльність громадських активістів Приютівської ОТГ Кіровоградської області, адже вони пройшли навчання на тренінгу "Реалізація громадських ініціатив в епоху діджиталізації" в рамках проекту "Перехід до цифрового мислення"*.

Пропонуємо переглянути - як це було.

Більше про навчання: https://iscm.org.ua/uk/2020/08/25/formuyemo-tsyfrove-myslennya-pershyj-krok-yak-tse-bulo/ 

* Тренінг проводився Інститутом соціокультурного менеджменту в рамках проекту «Перехід до цифрового мислення» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Editor's Choice

2020 рік можна назвати проривом в аспектах діджитал розвитку в Україні. Карантинні обмеження спричинили реорганізацію буденності, звичної раніше діяльності офлайн на новий орієнтир – онлайн. Навчання, робота, спілкування, зустрічі – все онлайн. Інше питання – а чи було суспільство готове до такого онлайн-життя?

Від глобальних до більш локалізованих резонансних подій – зосереджуємось на Кіровоградській області. Зокрема, 30 липня 2020 року Інститутом соціокультурного менеджменту було проведено круглий стіл «Перехід до цифрового мислення: локальний вимір».

Як проводився круглий стіл – демонструє відео, а що обговорювали – електронна збірка Матеріалів круглого столу “Перехід до цифрового мислення: локальний вимір” 

*Захід було проведено в рамках проєкту ІСКМ «Перехід до цифрового мислення», що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Editor's Choice

Лев Абрамов у програмі “Радіодень” на телеканалі UA:Кропивницький”про проект “Перехід до цифрового мислення”*, розвиток цифрового мислення на Кіровоградщині й у чому пріоритетна важливість діджиталізації громадського сектора. Під час розмови згадувалися аспекти обговорення з круглого столу «Перехід до цифрового мислення: локальний вимір», що відбувся 30 липня 2020 року.

Editor's Choice

В інформаційному потоці ми, іноді, втрачаємо здатність відрізнити – що є правдою, а що фейком. Аби не потрапити в оману й бути в курсі актуальних новин, необхідне критичне мислення і звернення до першоджерела інформації. Про це і не тільки, говорили в теле-радіо програмі “Радіомайдан” на телеканалі UA:Кропивницький, участь у якій взяв директор Інституту соціокультурного менеджменту Лев Абрамов.

Editor's Choice

ШОУ Ідей. Місцеві громади – Волонтери із-за кордону задля розвитку громад.

Не лише місцеві активісти можуть розвивати громади, але й волонтери із-за кордону, головне, їх зацікавити!

Сторінка 1 із 60