Кропивницький, Україна adm.iscm@gmail.com

Новини

На користь громаді!

 

Нещодавно, а саме наприкінці березня, Інститутом соціокультурного менеджменту було проеведене дослідження «Діяльність будинків культури по задоволенню потреб територіальних громад» у рамках проекту «Спільний шлях у майбутнє».

Це дослідження має на меті вивчити зміст, організацію та засоби діяльності будинків культури по задоволенню потреб територіальних громад та можливості оптимізації цього процесу. Нарешті будинки кульутри зможуть почати нове, ефективне життя!

 

В рамках дослідження було проведено 5 фокус-груп у 5 областях України (60 осіб), аналіз нормативних та статистичних документів по даній темі, проведення експертного опитування у 5 областях (127 осіб).

Дослідження проводилося із 01.12.09  по28.02.10 у 5 регіонах країни, що вперше в Україні дало змогу охопити таку велику кількість еспертів.

В результаті дослідження стало зрозумілим, що в сучасних умовах, на думку експертів ,працівникам будинків культури передусім потрібні, окрім зрозуміло суто професійних якостей, знання сучасних соціальних технологій (аніматорства) та серйозна психологічна підготовка.

Дане дослідження є невід’ємною частиною Національного проекту «Спільний шлях у майбутнє», який буде тривати іще півтора роки. Ми впевнені, що він якісно вплине на життя української громади! 

ІСКМ