Кропивницький, Україна adm.iscm@gmail.com

Новини

Два слова із трьох літер...

 

«Два слова із трьох літер, які так необхідні один одному» - саме з таким лозунгом виступив директор Центру гуманістичних технологій «АХАЛАР», Юрій Трохименко на конференції «Співпраця між ЗМІ та НДО: користь для місцевої громади», яка проходила 8-9 листопада 2010 року у Чернігові.Всім зрозуміло, що ЗМІ та НДО повинні перебувати в постійній співпраці, адже від цього залежить успіх діяльності як одних, так і інших.

Конференція проходила в рамках програми «Школа комунікації 2008-2010», і стала завершальним етапом всієї роботи протягом 3-х років. Але, як зазначила Вікторія Солоніцина, координатор програми: «Комунікацію неможливо закінчити, як і демократію. Її необхідно постійно розвивати, тому будемо сподіватися на продовження та подальшу співпрацю».

 

Головними завданнями для учасників конференції було визначення змін, яких ми можемо досягти на локальному рівні та тих видів діяльності, які ЗМІ та НДО можуть зробити разом для вирішення проблем громади.

Під час роботи у малих групах учасники мали ідентифікувати проблеми взаємодії, визначити методи роботи, зробити висновки та визначити плани на майбутнє.

Після цього кожна група виступила з презентацією своєї роботи. Учасники визначили багато проблем, саме на локальному рівні, які необхідно вирішувати разом, об’єднавши зусилля ЗМІ та НДО. Серед них, і проблема транспорту, і низький рівень активності, культури, самосвідомості громадян, якість питної води,  погані умови у сфері охорони здоров’я, а також проблема "різних світів" – громади і влади та багато інших.

Також всі присутні мали змогу прослухати 2 майстер-класи від Антона Білецького, директора та власника маркетинг консалтингового агентства “Business2People”, video production studioMGC Studio. Майстер – класи мали назву «Online – інструменти для ефективної роботи проекту та його просування (безкоштовні та умовно-безкоштовні)» та «Створення вірусних кампаній для соціальних проектів»

 

ІСКМ