Кропивницький, Україна adm.iscm@gmail.com

Новини

Побачив світ другий випуск інформаційно-просвітницького бюлетеня «НДО-Інформ»

Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) пропонує до вашої уваги новий випуск інформаційного бюлетеня «НДО-Інформ» у 2010 році.

«НДО-Інформ» - періодичне видання, що здійснюється ІСКМ в рамках Національного проекту «Спільний шлях у майбутнє»*.

В нашому бюлетені ви зможете знайти інформаційно-аналітичні матеріали, статті та цікаві інтерв’ю.Тож у другому номері читайте:

 

«Чого потребує суспільство?» - Авторська стаття Лева Абрамова, директора ІСКМ.
У розділі «НДО та заклади культури: думки, дії, досвід»: Людмила Докієнко: «У нас є багато друзів, які готові допомагати», Тетяна Шоколова: «Разом – до роботи!», Олександр Барвінський: «Якби на не підтримали люди – наш будинок просто розвалився би…».
У розділі «Точка зору»: «Осносві підходи до регулювання сфери культури: українські реалії та досвід Республіки Польща».
У розділі «Україна: відкритий проект»: «Порятунок культури в селах «по-дніпропетровськи», «Небайдужі люди з активною життєвою позицією можуть змінити все!».

Також у розділі «Візитна картка» ви можете ближче познайомитись із Центром гуманістичних технологій АХАЛАР.
У розділі «Інфо про інфо»: Руслан Краплич: «Для нас сільськогосподарський обслуговуючий кооператив – це не тільки економічний агент, це модератор процесів».

На останніх сторінках ви знайдете сторінку для дітей, яка стане у нагоді наймолодшим читачам нашого бюлетеню!

Якщо ви бажаєте отримувати бюлетень або інші видання ІСКМ, просимо надсилати на адресу: а/с 4/30, м. Кіровоград, Україна, 25006 листи-заявки за підписом керівника вашої організації.

* Проект «Спільний шлях у майбутнє» реалізується ІСКМ в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується Pact.Inc. Видання бюлетеня стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з Міжнародного Розвитку (USAID). Зміст матеріалів є винятковою відповідальністю ІСКМ та необов’язково відображає точку зору USAID, UNITER, Pact.Inc або уряд США. Будь-які матеріали з видання не можна відтворювати, використовувати у будь-якому форматі, включаючи графічне, електронне та копійоване відтворення без відповідного посилання на оригінальне джерело.

Завантажити бюлетень можна за посиланням: http://civicua.org/library/view.html?topic=1444831

ІСКМ