Кропивницький, Україна adm.iscm@gmail.com

Новини

Для успіху потрібна прозорість

 

Сьогодні соціально-економічний розвиток українських регіонів в значній мірі залежить від рівня ефективності використання ресурсів держави. Для досягнення цього розробляються та реалізовуються програмні заходи різного рівня: національні та регіональні цільові програми, інвестиційні проекти та ін. Залучення громадських організацій до процесу вироблення політики підвищує рівень прозорості та ефективності виконання цільових програм і значно посилює віру суспільства в демократичні цінності та обґрунтованість дій влади.

Саме тому навчальний посібник «Цільові програми та механізми по забезпеченню прозорості у процесі їх реалізації», який розроблено спеціалістами Інституту соціокультурного менеджменту Левом Абрамовим та Тамарою Азаровою, є надзвичайно актуальним і своєчасним. Цей посібник видано в рамках проекту «Суспільний діалог для розвитку регіону», що підтримується Фондом Східної Європи та Програмою «Об’єднаймось заради реформ (UNITER)» і дає уявлення про теоретичні та практичні аспекти програмно-цільового методу управління на регіональному рівні. Особливий акцент зроблено на методиці забезпечення прозорості процесу реалізації цільових програм та залученні громадськості до цього процесу. Тож, можна з упевненістю стверджувати, що видання стане корисним порадником виконавцям цільових програм та їх клієнтам.

Представники державних та громадських установ та організацій, яких зацікавило дане видання, можуть отримати його безкоштовно. Для цього необхідно направити лист-запит на бланку організації на поштову адресу Інституту соціокультурного менеджменту:

а/с 4/30,

м. Кіровоград,

25006

Завантажити посібник можна за адресою http://www.civicua.org/library/view.html?topic=1384915.

Leo