Кропивницький, Україна adm.iscm@gmail.com

Висновки аудитів

Конкурс тендерних пропозицій для надання послуг по закупівлі техніки та програмного забезпечення

Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) оголошує конкурс тендерних пропозицій на закупівлю техніки та програмного забезпечення Adobe в рамках проєкту «Адаптація через культуру», який фінансується в рамках проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», який впроваджується GIZ за дорученням уряду Німеччини:

Найменування та необхідна специфікація:

ЛОТ 1: 2 ноутбуки з сумками. Екран IPS (1920×1080) Full HD або більше. Процесор (2.8 — 4.7 ГГц)/RAM 16 ГБ/SSD 1 ТБ. Відеокарта 2 ГБ або більше без ОД. Wi-Fi. Bluetooth. Вебкамера. Windows 10 або 11 64 bit.

ЛОТ 2: програмне забезпечення Office 2019, електронна ліцензія для двох ПК.

ЛОТ 3: камера та два мікрофони. Камера: тип носія – карта пам’яті, роздільна здатність відео – 4K (3840×2160). Мікрофон 1: призначення – вокальне, роз’єм – XLR. Мікрофон 2: призначення – для смартфонів та ноутбуків, роз’єм – 3,5 мм  mini-jack, тип – конденсаторні.

ЛОТ 4: програмне забезпечення Adobe Creative Cloud, що має містити всі інструменти необхідні для дизайну, web-розробки, роботи з відео і зображенням, а також інші можливості в рамках однієї ліцензії, яка купується за моделлю передплати.

Тендерна пропозиція повинна містити:

  • Коротку інформацію про постачальника послуг;
  • Реєстраційні документи постачальника;
  • Комерційну пропозицію з деталізацією товару (вартість, характеристики, час поставки).

Тендерні пропозиції надсилати на електронну пошту ІСКМ  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа «Конкурс тендерних пропозицій для надання послуг по закупівлі техніки».

Термін подачі тендерної пропозиції: включно до 17:00 05 липня 2022 року.

Про результати відбору учасникам тендеру буде повідомлено особисто електронною поштою.

Питання щодо процедури проведення тендеру можна поставити, написавши листа на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за номером +38 067 131 80 15.

Більш детально про проєкт «Адаптація через культуру»