Кропивницький, Україна adm.iscm@gmail.com

Глосарій

З

Залучення - 1) діяльність об’єднання, завдання якої полягає в кращому застосуванні та активізації членів, цільової групи або електорату при постановці та досягненні своїх цілей. У деяких випадках відповідає англомовному терміну mobilisation. 2) діяльність публічної влади або комерційного підприємства, мета якої - дати можливість громадянам або об’єднанням, які їх представляють, брати участь у прийнятті рішень, що впливають на них, в тому числі, у законотворенні. За допомогою залучення можна розвивати демократію участі та також поліпшити якість рішень.


Захист інтересів - заступництво, опіка інтересів і цінностей членів об’єднання та інших осіб, які входять в дану цільову групу у відносинах з публічною владою, комерційним сектором, а також з громадською думкою. Відповідає англомовному терміну advocacy.

 

Зв'язки з громадськістю - англ. public relations, PR — мистецтво досягнення взаємопорозуміння та згоди між людьми, соціальними групами, класами, нацями, державами на основі цілеспрямованого формування громадської думки та управління нею.

 

 

 

 

ІСКМ