Підтримати нашу діяльність
  АТ "УКРСИББАНК", МФО 351005, р/р 26005501684800 КООГ "ІСКМ", Код ЄДРПОУ 26114563 Призначення переказу: Безповоротна фінансова допомога
  Перша Новини Оголошується конкурс на участь у «Тренінгу для тренерів» (ТОТ)

  Оголошується конкурс на участь у «Тренінгу для тренерів» (ТОТ)

  В рамках проекту «Школа громадської участі – 4», що реалізується Інститутом соціокультурного менеджменту за фінансової підтримки Фонду ім. Ч. С. Мотта оголошується прийом анкет на участь у «Тренінгу для тренерів» (ТОТ).

  «Тренінг для тренерів» (ТОТ) це чудова можливість підвищення рівня професійної діяльності у громадському секторі. До проведення тренінгу будуть залучені провідні фахівці ГО “Товариство Лева” (Львів), що мають багаторічний досвід проведення навчальних тренінгів. ТОТ передбачає ґрунтовну роботу з учасниками, вимагає від них відповідальності та професійної компетентності.

  В конкурсному відборі можуть взяти участь випускники та учасники проекту «Школа громадської участі», а також учасники інших освітніх програм Інституту соціокультурного менеджменту.

  Для участі у тренінгу потрібно завантажити та заповнити анкету: АНКЕТА_Тренінг-для-тренерів-ТОТ

  Анкети на участь необхідно надсилати на електронну адресу Інституту соціокультурного менеджменту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , зазначивши у темі листа – «Тренінг для тренерів».

  Останній термін прийняття анкет – 21 жовтня 2018 року до 24:00 включно!

  Орієнтовна дата проведення “Тренінгу для тренерів”– 18-22 листопада 2018 року.

  Слідкуйте за новинами та анонсами заходів ІСКМ на наших сайтах, а також у соціальній мережі Facebook в групі «Центри місцевої активності України».

  Останнє оновлення (Субота, 29 вересня 2018, 14:50)