Підтримати нашу діяльність
  АТ "УКРСИББАНК", МФО 351005, р/р 26005501684800 КООГ "ІСКМ", Код ЄДРПОУ 26114563 Призначення переказу: Безповоротна фінансова допомога
  Перша Новини Не втратьте можливість стати частиною легенди!

  Не втратьте можливість стати частиною легенди!

  «Школа громадської участі» - проект, що змінив життя сотні громадських активістів, відкрив перед ними нові можливості, озброїв інноваційними інструментами громадської діяльності, збільшив їх соціальний капітал до національних масштабів і не тільки. Фактично кожен учасник став фахівцем, до якого вишиковуються черги за консультацією, порадою та проведенням тренінгу.

  Інститут соціокультурного менеджменту радий повідомити вам, що стартував дворічний проект «Школа громадської участі-4» за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С.Мотта.

  Проект відкриває перед громадським сектором ТОП-можливосей, адже має  на меті сприяти стійкому розвитку місцевих громад шляхом підвищення компетентності громадських лідерів.

  Заходи, передбачені проектом:

  • Відбудеться набір учасників до «Школи громадської участі-4", які пройдуть навчання з наступних модулів: «Анімація громадської діяльності; «Розвиток громадських ініціатив в епоху діджиталізації»; «Польський досвід розвитку громад через Центри місцевої активності»; «Кращі українські практики розвитку громад».
  • Для випускників «Шкіл громадської участі-1,2,3» буде проведено тренінг «Діджиталізація: виклики та можливості для громадських організацій».
  • За численними бажаннями випускників попередніх «Шкіл громадської участі», учасників освітніх програм ІСКМ буде проведено «Тренінг для тренерів».
  • А також, для випускників «Тренінгу для тренерів» (випуски 2016 та 2018 років) відбудеться «Тренінг для вдосконалення тренерської майстерності».

  В рамках проекту буде проведено дві Національні конференції «Соціальна анімація для розвитку громад» (2018 та 2019, відповідно).

  До проведення навчальних модулів будуть залучені зарубіжні та українські кваліфіковані тренери, зокрема, тренери ІСКМ, польські тренери ГО «Центри локальної активності», кращі випускники попередніх «Шкіл громадської участі», які пройшли навчання в рамках «Тренінгу для тренерів».

  Кожен учасник проекту матиме можливість безкоштовно отримати видання ІСКМ, які є затребуваними у науковій сфері та користуються великим попитом серед громадських активістів за даними «Гугл Академії»: https://scholar.google.com.ua/citations?user=jqa7jsAAAAAJ&hl=uk. Також ви можете завантажити видання на сайті ІСКМ: http://www.lacenter.org.ua/2010-08-10-09-54-42.html.

  Зацікавлені учасники матимуть можливість поділитися зі всією країною цікавими ініціативами у нових виданнях інформаційного бюлетеню «НДО-Інформ».

  Ви можете детальніше ознайомитися із попередніми досягненнями "Шкіл громадської участі-1,2,3" за посиланнями:

  Слідкуйте за оновленнями на сайтах ІСКМ (http://www.lacenter.org.ua, http://www.lac.org.ua/) та у соціальній мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/ngoiscm.

  Останнє оновлення (Понеділок, 02 квітня 2018, 18:29)