Підтримати нашу діяльність
  АТ "УКРСИББАНК", МФО 351005, р/р 26005501684800 КООГ "ІСКМ", Код ЄДРПОУ 26114563 Призначення переказу: Безповоротна фінансова допомога
  Перша Новини Шлях до розвитку через навчання

  Шлях до розвитку через навчання

  Потреба територіальних громад у корінних перетвореннях зумовила необхідність пошуку нових шляхів і підходів до вирішення всієї сукупності соціальних і культурних проблем. Інноваційний пошук концепцій розвитку місцевих громад в даний час стає актуальним. Вирішальним фактором сталого розвитку будь-якої територіальної громади є людський потенціал. Очевидно, що без певного рівня освіченості людського потенціалу неможливо досягти успіху.

  Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) вже більше 16 років займається розвитком громад, а саме розвитком людей реалізуючи освітні програми для громадських активістів-соціальних аніматорів.

  З 15 січня 2018 року стартує новий проект “Участь через залучення”*, метою якого є сприяння залученню громадян до активного суспільного життя на локальному рівні в умовах децентралізації. Проект триватиме 18 місяців (до 15 липня 2019 року), в рамках якого на конкурсних основах буде відібрано 40 локальних громадських активістів з 20 громад (2 групи по 20 осіб).

  Мета проекту: сприяти залученню громадян до активного суспільного життя на локальному рівні в умовах децентралізації.

  В рамках проекту буде проведено 3 триденних тренінги для кожної з груп, до проведення яких будуть залучені практики та тренери з України, також всім учасникам та учасницям протягом проекту буде надаватися експертна допомога консультантами ІСКМ.

  Тренінг “Анімація громадської діяльності”.

  Модуль 1: Філософія соціального аніматорства:

  Модуль 2: Центр місцевої активності на базі закладу культури як інститут соціального аніматорства територіальної громади.

  Модуль 3: Комунікативна компетентність – як професійна властивість особистості аніматора.

  Модуль 4: Кращі практики розвитку громад.

  Тренінг “Діяльність громадських активістів в умовах децентралізації”.

  Модуль 1: Сучасний стан та перспективи європейської інтеграції.

  Модуль 2: Реформа децентралізації влади в Україні. Можливості та виклики для територіальних громад.

  Модуль 3: Громадська експертиза діяльності органів місцевого самоврядування.

  Тренінг “Розвиток громадських ініціатив в епоху діджиталізації”.

  Модуль 1: Сучасний стан та перспективи інтеграції України з глобальним цифровим середовищем.

  Модуль 2: Цифрові стратегії як можливості та виклики для центрів місцевої активності і громадських організацій.

  Модуль 3: Фундаментальний зовнішній ресурс для розвитку громади – інформація з цифрових джерел.

  Модуль 4: Інформаційний моніторинг.

  Модуль 5: Популяризації цифрових ресурсів громадської організації, ії впливу на якість життя місцевої громади.

  Учасники та учасниці проекту будуть також залучені до організації та проведення комунікативних зустрічей в громадах з проектною командою, до підготовки інформаційного бюлетеню “НДО - Інформ”, посібника з “історіями успіху”, а також до проведення підсумкового заходу, триденної конференції, в рамках проекту.

  Слідкуйте за новинами на проекту “Участь через залучення” на сайті ІСКМ, а також на сторінці організації у мережі Facebook та у групі "Центри місцевої активності України".

  Більш детально про ІСКМ можна ознайомитися у звіті за 2017 рік та у звіті за 15 років.  * - Проект “Участь через залучення” реалізується ІСКМ в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст статті є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.