Підтримати нашу діяльність
  АТ "УКРСИББАНК", МФО 351005, р/р 26005501684800 КООГ "ІСКМ", Код ЄДРПОУ 26114563 Призначення переказу: Безповоротна фінансова допомога
  Перша Новини Хто збудує добробут смт. Войнилів?

  Хто збудує добробут смт. Войнилів?

  24 листопада 2017 року активісти громади смт. Войнилів Калуського району Івано-Франківської області за участі Руслана Краплича з використанням методи та досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких прийняли участь у навчально-практичному курсі «Добробут громади», організований соціальним кооперативом «Файні ябка».

  В ході занять, за допомогою 4-х критеріїв вибору, учасниками було визначено більше 10 актуальних проблем громади. І рейтинговим голосуванням обрано 2 найгостріші проблеми, навколо вирішення яких сформовано робочі групи, що спланували їх вирішення.

  Учасники були здивовані тим, що понад 20 000 000 грн, громадяни витрачають не на корисні та добрі справи, а на підтримку шкідливих звичок, які руйнують здоров’я. тоді як на дитячі та спортивні майданчики, залучення громадян до здорового способу життя завжди «не вистачає» грошей.

  Обговоривши можливості залучення людських, матеріальних, технічних ресурсів громади виявилося, що для вирішення більшості проблем не потрібні гроші. Потрібними є бажання та воля кількох громадян, що їх організують активісти.

  Таким чином, відкрити від-давна не функціонуючу автобусну зупинку в центрі Войнилова та привести її у належний стан можливо менше ніж за 20 днів.

  А прибрати сміттєзвалища на узліссях, вздовж річки та в парку до наступного теплого сезону можуть кілька десятків громадських активістів, які до прибирання залучать не лише технічні засоби громади, але й тих господарів, хто викидає сміття у невстановлених місцях, забруднюючи навколишнє середовище.

  Обидві плани дій передбачають посилену інформаційну кампанію, метою якої є мобілізувати громадян до участі в добрих правах на користь громади і самих себе. Адже щомісяця вирішуючи лише 1 проблему ми самі здатні будемо покращити добробут громади, вирішенням щонайменше 12 проблем, не чекаючи що добрі справи за нас зробить «всесильний і всемогутній ХТОСЬ».

   

   

  Останнє оновлення (П'ятниця, 01 грудня 2017, 15:26)