Перша Новини Де взяти ресурси на соціальні проекти Львова?

  Де взяти ресурси на соціальні проекти Львова?

  03 листопада 2017 року, за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич на запрошення Школи управління Українського католицького Університету та Львівської міської ради провів курс із фандрейзингу для більше 40 представників Львівського міськвиконкому, що відповідають за соціальну діяльність, а також керівників соціокультурних установ м. Львова.

  В ході роботи учасники, що вже приготували соціальні та мистецькі проекти, навчилися робити ефективну презентацію організації для фінансових партнерів, кожного із яких мають вносити до бази даних, яка перетвориться в актив організації. Розібралися у мотивах благодійництва. Визначилися: як організувати фандрейзинг із дотриманням 7 головних правил. Ознайомилися з 30 інструментами фандрейзингу та обрали собі найдоступніші, найцікавіші та найефективніші.

  Від так, учасники дали відповідь на питання: Де взяти ресурси на соціальні проекти Львова?

   

  Зі свого боку, Р. Краплич та Фундація Острозьких нададуть додаткові консультації та навчання в рамках Академії фандрейзингу , що є постійно діючою програмою Фундації Острозьких.