Перша Новини «Шлях молоді до майстерності»

  «Шлях молоді до майстерності»

  8 червня 2017 року в Малій галереї Кіровоградського обласного художнього музею – у відділі підліткового читання і організації змістовного дозвілля дітей обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка відбулося відкриття виставки робіт студентів І курсу художньо-графічного відділення мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Крістіни Повалій, Дар'ї Костюк, Романа Ткаченка  «Шлях до майстерності».

  Повалій Крістіна Дмитрівна, народилась у 1998 році у м. Кіровоград, у 2013 році з відзнакою закінчила Кіровоградську дитячу художню школу імені Олександра Осмьоркіна, у 2016 році закінчила загальноосвітню школу №31.

  Костюк Дар’я Юріївна, народилася у 1999 році у м. Кіровоград, у 2012 році закінчила Кіровоградську школу мистецтв (с. Нове), у 2016 році закінчила загальноосвітню школу №10.

  Ткаченко Роман Сергійович, народився у 1995 році у м. Кіровоград, у 2011 році з відзнакою закінчив Кіровоградську дитячу художню школу імені Олександра Осмьоркіна, у 2011 році закінчив загальноосвітню школу №3, після закінчення якої навчався в Кіровоградському будівельному коледжі, який закінчив у 2015 році.

  Усі троє під час навчання в художній школі та школі мистецтв брали участь у різноманітних конкурсах та виставках, зараз навчаються на І курсі художньо-графічного відділення мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка за спеціальністю «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація».

  В експозиції представлено більше 20 творів у техніці акварелі. Це переважно натюрморти та пленерні етюди. Також представлені малюнки, виконані звичайним графітним олівцем.

  Відкриття виставки стало можливим завдяки давній співпраці обласного художнього музею з членом Національної спілки художників України, викладачем кафедри образотворчого мистецтва та дизайну мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Валерієм Давидовим.

  Останнє оновлення (П'ятниця, 09 червня 2017, 08:10)