Підтримати нашу діяльність
  Найменування юридичної особи – Громадська організація "Кіровоградське обласне об’єднання громадян «Інститут соціокультурного менеджменту". Код ЄДРПОУ - 26114563. Номер рахунку -UA853510050000026005501684800. Призначення переказу - Безповоротна фінансова допомога
  Перша Новини Конкурс на участь у тренінгу «Роль громадських активістів в процесі децентралізації: можливості та виклики»

  Конкурс на участь у тренінгу «Роль громадських активістів в процесі децентралізації: можливості та виклики»

  Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) оголошує набір учасників тренінгу «Роль громадських активістів в процесі децентралізації: можливості та виклики» для активних громадян Кіровоградської області, який відбудеться в червні 2017 року у м. Кропивницький.

  Тренінг проводитиметься ІСКМ в рамках проекту «Інформаційна підтримка реформування місцевого самоврядування» за сприяння Європейського Союзу*. Проект покликаний висвітлити ключові моменти перебігу такої важливої реформи як децентралізація, надати можливість громадським активістам бути почутими під час її впровадження та стати активними громадянами у своїх громадах.

  Мета тренінгу - надати теоретичні знання та практичні навички здійснення реформи децентралізації. Учасникам буде роз'яснено сутність перебігу реформи, сформовано вміння та навички моніторингу й успішної взаємодії з органами місцевої влади. Практична насиченість тренінгу дасть учасника змогу засвоїти методику проведення інформаційно-просвітницької кампанії та технологію використання проектного менеджменту в роботі об'єднаних громад.

  До участі запрошуються активісти Кіровоградської області, які прагнуть до пошуку нових шляхів покращення  життєдіяльності та добробуту в своїх громадах в умовах  реформи децентралізації.

  Участь у тренінгу безкоштовна. Витрати на проїзд, проживання та харчування покриваються організаторами в межах бюджетних обмежень.

  Для участі необхідно заповнити анкету та надіслати її на електронну адресу Інституту соціокультурного менеджменту - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 17:00 20 травня 2017 року.

  Завантажити анкету – Анкета на участь у тренінгу

  У зв’язку з обмеженою кількістю місць, відбір учасників здійснюватиметься на конкурсних засадах. Претенденти, які пройдуть конкурсний відбір, отримають підтвердження участі  та необхідну інформацію щодо тренінгу - до 27  травня 2017 р. Причини відмови участі у тренінгу не повідомляються.

  Інформація щодо перебігу конкурсу буде поширюватися на вебресурсах Інституту соціокультурного менеджменту: http://www.lacenter.org.ua/http://www.lac.org.ua/, а також у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/ngoiscm/,   https://www.facebook.com/groups/adm.iscm/.

   

  Контактна інформація:

  Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

   

  * Проект «Інформаційна підтримка реформування місцевого самоврядування» реалізується за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid) в рамках проекту "Просування реформ в регіони" (http://www.ier.com.ua/ua/regions_for_reforms), що виконується "Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД)" і "Європейської правди".

   

  Останнє оновлення (Вівторок, 02 травня 2017, 10:56)