Перша Новини Програма «Здоров’я жінок України»

    Програма «Здоров’я жінок України»

    Для кожної людини здоров’я завжди є головним в житті, як для чоловіків так і жінок. Але багато з нас нехтують тією інформацією, яка надається для поліпшення здоров’я, а деякі зовсім не знають.  Кіровоградська область нарешті увійде до програми «Здоров’я жінок України», що реалізується у рамках впровадження Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України за підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку і яка спрямована на захист репродуктивного здоров’я українських жінок і сімей шляхом покращення використання сучасних методів контрацепції як альтернативи не планованим вагітностям і пов’язаним із ними абортами.

    Саме з цього приводу, 7 травня 2012 року до Кіровограда завітала Наталя Антонюк, контактна особа програми «Здоров’я жінок України», щоб провести перші робочі зустрічі.

    Пані Наталя розповіла про програму, її цілі, що планується робити. Серед пріоритетів програми – створення можливостей для жінок і пар приймати поінформовані рішення щодо планування сім’ї та репродуктивного здоров’я, покращення знань постачальників послуг з сучасних методів планування сім’ї, а також їх клінічних і консультативних навичок, а також допомога у створенні національного і регіонального середовища, сприятливого для планування сім’ї і репродуктивного здоров’я.