Перша Новини Всеукраїнський Громадський Екологічний Рух «Зелена Україна» - наша сила – в силі думки, в силі правди, в силі слова…

  Всеукраїнський Громадський Екологічний Рух «Зелена Україна» - наша сила – в силі думки, в силі правди, в силі слова…

   

  Напередодні Великодня в Будинку Учителя в місті Києві відбувся з’їзд Спілки об’єднань громадян «Велика Рада».

  – В Україні загрозлива екологічна ситуація, 75% населення країни вживає  питну воду, що не відповідає стандартам якості, прийнятим ще в 1982р. і далеким від європейських стандартів. За останні 15 років смертність в Україні збільшилась на 32%. Вперше за 100 років показник приросту населення став негативним  - мінус 7 на тисячу чоловік, таких показників не було навіть під час війни, таку страшну статистику повідомив Сергій Миколайович Орєхов – Президент Спілки об’єднань громадян «Велика Рада», виступаючи перед громадськістю . – Але разом ми є сила, разом ми є енергія руху вперед, яка об’єднає людей і буде поштовхом до великих змін в нашій країні, – наголосив Сергій Миколайович. Делегати з’їзду відчули сильну енергетику, що об’єднувала людей в єдиний порив духу, орієнтуючи зібрання на злагоджену та продуктивну роботу. Основна думка з’їзду - об’єднання суспільства, простежувалась у всіх виступах, адже в період політичної невизначеності  - саме такий підхід є особливо значущим та важливим.

   

  - Влада без народу – не має цінності, народ сильний у своїй вірі та у своїй згуртованості щодо своєї віри. Наша мета – це щастя, спокій і мир українського суспільства і ми, як найбільше громадське об’єднання України «Народна Рада», робимо і надалі будемо робити все від нас залежне для згуртованості різних сил, - такими словами звертається до суспільства Голова Правління  ВГО « СГОУ «Народна Рада», Голова Секретаріату СОГ «Велика Рада»  Надія Іванівна Лукашевич.

  … екологія душі, моралі, поведінки людини

  Надія Іванівна - справжня українка, тендітна і, водночас, сильна, переконала всіх присутніх про необхідність утворення Всеукраїнського Громадського Екологічного Руху «Зелена Україна» на базі СОГ «Велика Рада».

  – Ми не можемо, як потужна громадська організація, стояти осторонь змін, які постійно відбуваються в Україні, ми маємо тримати руку на пульсі подій, ми маємо відчувати серце нашого народу і підтримувати не тільки екологічну безпеку країни, а й не забувати про екологію духу, моралі, поведінки людей, що живуть з нами і біля нас, - переконана Голова Правління ВГО « СГОУ «Народна Рада» Надія Лукашевич.  До цих закликів приєдналися наукова інтелігенція, що приймала активну участь у зібранні членів СОГ «Велика Рада» - провідні науковці України: Мунтіян В.І. - заступник Міністра економіки, Віце-президент СОГ «Велика Рада», уповноважений Кабінетом міністрів України по питаннях СНГ, Тарасенко В.А. - академік, доктор економічних наук, професор,  колишній директор Львівського відділення науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки і торгівлі України (м. Львів), Мельник П.І. - керівник агентства стратегічних програм розвитку науки, доктор наук, професор.

  …від роз’єднання до об’єднання

  На такій величній ноті громадськістю була внесена кандидатура  Віктора Сергійовича Дроника – громадського діяча, який є Головою Державного агентства рибного господарства України на очільника Голови Всеукраїнського Громадського Екологічного Руху «Зелена Україна».

  – Переконаний, що ми здатні до активних дій, які однозначно приведуть до позитивних змін в непростій екологічній ситуації в нашій країні, – наголосив обраний громадськістю з’їзду Голова Всеукраїнського Громадського Екологічного Руху «Зелена Україна»  Віктор Дроник.

  – Необхідні чіткі кроки, продумані програми та свідоме суспільство, яке не буде стояти осторонь до наших з Вами екологічних проектів, що мають бути реалізовані найближчим часом. Це – об’єднає суспільство і стане тією рушійною силою, що змінить свідомість людей від роз’єднання до об’єднання –  резюмував Віктор Дроник.

  … думай глобально, дій локально

  За словами Голови СОГ «Велика Рада» Сергія Орєхова, на черзі прийняття програми для ефективної роботи Всеукраїнського Громадського Екологічного Руху «Зелена Україна», необхідність прямої співпраці із засобами масової інформації, які мають бути незалежними та провадити прозору інформаційну політику щодо процесів, що відбуваються в державі. –На переконання присутніх Всеукраїнський Громадський Екологічний Рух України – буде тією незалежною силою, що допоможе реалізувати найскладніші екологічні проекти на теренах нашої країни. - Тільки в єдності ми – сила, - відзначили Сергій Орєхов і Віктор Дроник, - Повернемо Україні статус найзеленішої та екологічно – безпечної  Європейської країни, - наголосили високопосадовці, завершуючи зібрання такими словами:

  «Всевишній боже, об'єднай народ.

  У злагоді сьогодні наша сила…»

  Київ, 2012

  З повагою,

  Орєхов С.М.

  Дроник В.С.

  Лукашевич Н.І.

   

  Останнє оновлення (Четвер, 19 квітня 2012, 09:55)