Перша Новини

  Новини

  Як бути корисними для людей?

  Відповідь на це питання дає діяльність громадськіх організацій, які, розробляючи власні освітні програми, плани, проекти, звертаються до громодян, щоб отримати важливу інформацію. Саме тому, 16 січня 2018 року в рамках проекту “Залучення через освіту”* Інститутом соціокультурного менеджменту (ІСКМ) було проведено фокус-групу в м. Мала Виска Кіровоградської області. У цій фокус-групі взяли участь 13 учасниць, які розповіли про своє бачення сучасних проблем територіальних громад, а також місце жінки в їх житті. 

  Останнє оновлення (Вівторок, 16 січня 2018, 15:23)

  Детальніше...

   

  Шлях до розвитку через навчання

  Потреба територіальних громад у корінних перетвореннях зумовила необхідність пошуку нових шляхів і підходів до вирішення всієї сукупності соціальних і культурних проблем. Інноваційний пошук концепцій розвитку місцевих громад в даний час стає актуальним. Вирішальним фактором сталого розвитку будь-якої територіальної громади є людський потенціал. Очевидно, що без певного рівня освіченості людського потенціалу неможливо досягти успіху.

  Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) вже більше 16 років займається розвитком громад, а саме розвитком людей реалізуючи освітні програми для громадських активістів-соціальних аніматорів.

  З 15 січня 2018 року стартує новий проект “Участь через залучення”*, метою якого є сприяння залученню громадян до активного суспільного життя на локальному рівні в умовах децентралізації. Проект триватиме 18 місяців (до 15 липня 2019 року), в рамках якого на конкурсних основах буде відібрано 40 локальних громадських активістів з 20 громад (2 групи по 20 осіб).

  Детальніше...

   

  Депутатів Люблинецької ОТГ та працівників ради навчатимуть прозорості та публічності

  18 січня 2018 року відбудеться навчання для депутатів Люблинецької об’єднаної територіальної громади та працівників ради. Навчальний семінар «Забезпечення публічності та прозорості у діяльності обраних та посадових осіб місцевого самоврядування» покликаний сприяти максимальному запровадженню практик відкритого врядування та налагодження двостороннього діалогу між владою та мешканцями громади.

  Детальніше...

   

  Хто підтримує соціальне підприємництво молоді Рівненщини?

  03 – 04 січня 2018 року в рамках проекту ГО "Центр "ДЖОБС ХАБ" "Майстерня молодіжного соціального підприємництва", спільно з Фундацією імені князів-благодійників Острозьких за підтримки управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, Фонду Східна Європа, Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено тренінг з соціального підприємництва. Тренер - засновник Академії фандрейзингу, експерт з питань корпоративної соціальної відповідальності, благодійництва та розвитку громадянської активності, член Ради директорів Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич надав учасникам знання про поняття: соціальне, підприємство, клієнт, продукт, потреба, маркетинг і процесинговий менеджмент у соціальному підприємстві, кеш-флоу, оцінка фінансової ємності локального ринку і рух фінансових потоків в межах громади\держави та ін.

  Детальніше...

   

  Оголошуємо набір на тренінг з громадянської освіти для працівниць закладів культури з усіх регіонів України

  Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) оголошує набір на тренінг “Громадянська освіта для жінок” в рамках проекту “Залучення через освіту”*.

  До участі запрошуються працівниці закладів культури з усіх регіонів України, які мають бажання отримати знання з громадянської освіти, щоб надалі застосовувати отримані знання та навички для розвитку громади, де проживають.

  Мета: Познайомитися з практикою реалізації громадянської освіти в Україні.

  Учасники: працівниці закладів культури з усіх регіонів України.

  Детальніше...

   
  Більше статтей...