Підтримати нашу діяльність
  АТ "УКРСИББАНК", МФО 351005, р/р 26005501684800 КООГ "ІСКМ", Код ЄДРПОУ 26114563 Призначення переказу: Безповоротна фінансова допомога
  Перша Новини

  Новини

  «Шлях молоді до майстерності»

  8 червня 2017 року в Малій галереї Кіровоградського обласного художнього музею – у відділі підліткового читання і організації змістовного дозвілля дітей обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка відбулося відкриття виставки робіт студентів І курсу художньо-графічного відділення мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Крістіни Повалій, Дар'ї Костюк, Романа Ткаченка  «Шлях до майстерності».

  Останнє оновлення (П'ятниця, 09 червня 2017, 08:10)

  Детальніше...

   

  Що отримають від влади жінки – фермерки України?

  30 - 31 травня 2017 р, в м. Одеса, за методою і з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич, провів тренінг на тему «Адвокасі та громадське лобіювання» для 35 лідерок Всеукраїнської  громадської  організації «Рада жінок-фермерів України» з Одеської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської, Рівненської, Херсонської, Вінницької, Кіровоградської та Черкаської областей, також у заході приймали активну участь представники Міжнародної Асоціації «Євростратегія», м. Одеса. Захід відбувся у рамках «Проекту зміцнення громадського суспільства» (МАРКЕТПЛЕЙС), якій адмініструє ІСАР «Єднання» за фінансової підтримки USAID.

  Останнє оновлення (Середа, 07 червня 2017, 11:18)

  Детальніше...

   

  Кращі практики діяльності громадських рад України: досвід для Волині

  19 травня у Луцьку відбувся майстер-клас на тему: «Кращі практики діяльності громадських рад України: досвід для Волині». Під час заходу запрошені учасники представили форми та механізми організації діяльності громадських рад у своїх містах. Так, Іванна Фединчук - голова громадської ради при управлінні «Секретаріат ради» Львівської міської ради, розповіла: «У 2016 році нами було прийнято рішення працювати по-іншому. Не створювати загальну громадську раду із безліччю організацій, а створити такі ради при кожному управлінні міської ради. Люди, котрі долучені до цієї діяльності більш фахово та професійно виконують поставлені завдання, адже приходять у громадську раду до того управління, питання якого найбільше їх цікавлять. Якщо хтось не відвідує три засідання підряд без повідомлення та без поважної причини – виключається з громадської ради. Ключем нашого успіху на сьогодні є фахові представники та депутати, які допомагають у просуванні тих проектів рішень, які ми напрацьовуємо. Звичайно, про успіх говорити ще рано, адже ми працюємо лише декілька місяців, але підхід до громадської участі ми впевнені, принесе свої результати».

  Детальніше...

   

  СОВУШКИН ДИВОСВІТ

  16 травня 2017 року в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки робіт вихованців арт-студії «Совушка». Стає вже доброю традицією в нашому закладі відкривати виставки дитячих робіт, адже всім нам відомо, що малеча по-своєму бачить і відчуває навколишній світ…

  Виставка «Совушкин дивосвіт» - перша виставка Арт-студії «Совушка». В експозиції представлено роботи 40 юних і талановитих художників віком від 4 до 12 років та яскраві іграшки-тварини з пластиліну, які доповнюють виставку. 

  Детальніше...

   

  Стартує третій етап навчання Школи громадської участі - 3