Перша Про Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) Персонал ІСКМ

  Команда ІСКМ

  Рейтинг Користувача: / 5
  НайгіршеНайкраще 

  Абрамов Лев Костянтинович. Президент Інституту соціокультурного менеджменту із 2003 року.

  Активний громадський діяч, займається розвитком територіальних громад та соціального капіталу, трансформацією закладів культури в осередки громадської активності. Розробив та керував реалізацією 24 соціальних проектів, в тому числі із залученням міжнародних інвестицій  (проекти фінансувались Фондом Євразія, Творчім Центром "Каунтерпарт", Фундацією прав людини, ІСАР "Єднання", Альянсом партнерства "Каунтерпарт", Міжнародним фондом "Відродження", Фондом ім. Стефана Баторія, Комітетом виборців України, Міністерством закордонних справ України, Фондом Східної Європи, фондом UNITER, NATO, Фондом ім. Ч.С. Мотта).

  Із 2007 по 2012 член громадської ради при Кіровоградській обласній державній адміністрації. Із 2007 по 2010 - заступник голови громадської ради при Кіровоградській обласній державній адміністрації. Протягом 1999-2009 років провів 8 досліджень присвячених вивченню рівня розвитку громадського сектору області. У 2000-2001 роках входив до дослідницької групи у міжнародному проекті "СІВІКУС" (дослідження проходило одночасно у багатьох країнах та було присвячено вивченню рівня розвитку громадянського суспільства). Є співавтором 22 видань, які було видано в рамках проектів Центру підтримки творчих ініціатив та Інституту соціокультурного менеджменту.

  Набока Оксана Іванівна.Із 2010 року працює у Інституті соціокультурного менеджменту. Має досвід роботи з Інтернет-ресурсами, створення блогів, редагування друкованих статей, організації та проведенні тренінгів, круглих столів, семінарів. Представляє Інститут соціокультурного менеджменту на багатьох заходах як в Україні, так і за кордоном.

  Кодрик Ліоніла Іванівна. Із 2001 року по теперішній час - бухгалтер Інституту соціокультурного менеджменту. За цей час у 2005 та 2008 роках організація успішно проходила зовнішній аудит по ініціативі Фондів "Євразія" та Фонду ім. Стафана Баторія. Була бухгалтером у 17 проектах, які фінансувалися міжнародними та вітчизняними організаціями. Проходила навчання на тренінгах і організаційного розвитку та бухгалтерського обліку для персоналу громадських організацій.

  Гур'янова Ліля. Із 2015 року працює у Інститут соціокультурного менеджменту волонтером. Допомагає у проведенні заходів, перекладі.

  Гур'янова Оксана Віталіївна. Науковий консультант Інституту соціокультурного менеджменту. Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. У 2007 році проходила стажування в державних та громадських організаціях Польщі. Автор понад 30 наукових та методичних друкованих праць, із них 9 – навчально-методичні посібники, в тому числі 1 видано з грифом «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів» (у співавторстві). Приймає активну участь у роботі Всеукраїнських і міжнародних науково-практичних конференцій.  Залучається до розробки видань, проведення досліджень та заходів Інституту соціокультурного менеджменту.

  Бур'яненко Олександра Ігорівна. Із 2018 року працює у Інститут соціокультурного менеджменту на посаді асистент проекту. Має досвід роботи з Інтернет-ресурсами, організації заходів, фото та відео зйомки, редагування.

  Шевченко Анастасія Валентинівна. Працює в Інституті соціокультурного менеджменту асистентом проектів, журналістом, SМM менеджером. Має досвід написання та редагування статей, розробки видань, організації та проведення тренінгів, круглих столів з їх інформаційною підтримкою.

   

   

   

   

   

   

   

  Вдовенко Владислав. Із 2016 року працює у Інститут соціокультурного менеджменту волонтером. Допомагає у проведенні заходів, підготовці матеріалів для видань.

   

   

   

   

   

  Останнє оновлення (Четвер, 17 травня 2018, 20:20)