Кропивницький, Україна adm.iscm@gmail.com

Новини

Досвід - найкращий вчитель!

Відлуння фінансово-економічної кризи негативно позначилося у нашій країні, в тому числі, і на закладах культури, які і до неї перебували не в найкращому становищі. Тому сьогодні надзвичайно важливим завданням є підтримка ініціатив та проектів, спрямованих на подолання негативних наслідків, спричинених кризою.

Саме тому Інститут соціокультурного менеджменту розробив книгу «Історії діяльності НДО у соціокультурній сфері» в рамках проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».

 

Видання, завдяки висвітленню практичного досвіду створення та діяльності Центрів місцевої активності, в тому числі, на базі закладів культури стане незамінним порадником для громадських активістів, які спрямовують свої зусилля на розвиток територіальних громад.

Якщо Ви бажаєте отримати книгу у друкованому вигляді, напишіть офіційного листа-запита із обґрунтуванням її використання і ми надішлемо її безкоштовно. Листа можна надіслати у відсканованому вигляді на: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або поштою на адресу – а/с 4/30, м. Кіровоград, Україна, 25006.

Метою проекту "Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури", що здійснюється Інститутом соціокультурного менеджменту за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” є анімувати (оживити) заклади культури, які потерпають через кризу, надати підтримку активності громад та творчих колективів сіл, селищ і малих міст шляхом трансформування будинків культури та бібліотек в місцеві осередки громадської активності на користь громади.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

 

ІСКМ