Кропивницький, Україна adm.iscm@gmail.com

Співпраця ЗМІ та НДО

Editor's Choice

Важливість формування цифрового мислення та опанування основ медіа грамотності сягнули неабиякого переосмислення у 2020 році. Потік інформації змушує нас фільтрувати її, виокремлюючи ключове та, що важливо, правдиве, адже фейкових новин зараз вдосталь. Розуміючи важливість взаємодії з інформацією та сучасними діджитал ресурсами для громадських активістів, Інститутом соціокультурного менеджменту було проведено тренінг "Реалізація громадських ініціатив в епоху діджиталізації" 9-10 грудня 2020 року в смт Нова Прага Кіровоградської області в рамках проєкту "Перехід до цифрового мислення"*. Тренінг проводили тренерки Олена Кваша та Анастасія Шевченко.

Editor's Choice

Кожна ініціатива повинна бути закріплена в інформаційному просторі. Чому це важлива – запорука позитивних змін, розвитку, соціального впливу, позитивного прикладу для наслідування тощо. Медіа потерпають від відсутності позитивних кейсів громадської активності.

Окрім того, що ініціативи треба поширювати, варто знати і те, як це правильно робити. Тому Інститутом соціокультурного менеджменту було проведено вебінар «Як зробити вашу ініціативу відомою?» для громадських активістів Кіровоградської області в рамках проєкту «Перехід до цифрового мислення», що реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Модераторкою заходу виступила Олена Кваша. Отже, як же зробити ініціативу відомою і чому навчилися учасники вебінару – розглянемо детальніше:

Editor's Choice

Безымянный

Журнал «НДО-Інформ» святкує своє 20 річчя. Видання бюлетеню розпочато ще у далекому 1999 році. Ініціатива створення інформаційного бюлетеню для громадських активістів бере початок із Центру підтримки творчих ініціатив, який потім реорганізувався у громадську організацію «Інститут соціокультурного менеджменту» (ІСКМ). ІСКМ продовжено видання бюлетеню, який з роками удосконалювався, наповнювався новими розділами та сферами охоплення.

Editor's Choice

Одним із напрямків діяльності ІСКМ є розробка навчально-методичної літератури, інформаційних матеріалів, журналів  та документування знакових подій. Тому, ми, протягом нашої багаторічної діяльності, розробляємо багато видань В цьому матеріалі підведені певні підсумки і статистика за цим напрямком нашої роботи.

Editor's Choice

Питання реалізації реформ  цікавлять журналістів з різних видань, це те, що викликає інтерес читачів, глядачів й слухачів, тому увага цим процесам, безумовно, приділяється. В програмах Кіровоградської обласної філії Національної суспільної телекомпанії  України також цій темі надано пріоритетність, але окрім новин та ток-шоу з актуальних питань  реалізації реформ, створено окремий проект в рамках вечірньої студії «КІТ», що покликаний системно інформувати глядачів та слухачів саме про перебіг децентралізації. Основні аспекти цього процесу, роз’яснення фінансових та юридичних питань; це також і майданчик для критики, прямих та не зовсім зручних для влади запитань, адже процес проходить не просто і має певні «гострі» кути.

Сторінка 1 із 4