Кропивницький, Україна adm.iscm@gmail.com

Висновки аудитів

Приклад листа-подяки до фірми, яка погодилася підтримати вашу пропозицію *

Шановний власнику:

Тема: "Смак Кіровограда"

Мені було дуже приємно з вами зустрітися і обговорити майбутній захід "Смак Кіровограда". Ми в захваті від того, що ви погодилися взяти участь у першому щорічному заході.

Як ми й домовлялися, це буде дводенний захід, який відбудеться в кінці першого тижня вересня у Фортечному парку. В суботу початок об 11:00, закінчення - о 22:00, а в неділю початок об 11:00 і закінчення - о 19:00.

Я додаю до цього листа угоду про надання допомоги з проханням підписати її і повернути мені завтра чи після завтра. Угода про надання допомоги містить в собі деталі того, що ми обговорювали, а також опис ваших очікувань та внеску вашої організації.

Нові вантажівки, які ми придбаємо, стануть перепоною голоду для багатьох людей Кіровограда. Ви та Ваша участь дійсно сприятиме позитивним змінам і принесе вам користь.

Ми внесли вас до нашого списку регулярної розсилки інформації і триматимемо вас поінформованими. Якщо у вас будуть питання - телефонуйте. Якщо б ви вилучили вільну хвилину і завітали до нашої організації, я б провів би для вас екскурсію.

Ще раз дякуємо за підтримку. Разом провівши цей захід, ми забезпечимо йому успіх!!!!

З найкращими побажаннями,

Щиро ваші,

НДО

 

* - Азарова Т.В., Абрамов Л.К. Теорія та методика корпоративного спонсорства - Кіровоград: ЦПТІ, 2001 - 132 с., розділ 3.3.

 

 

ІСКМ