Національні проекти Інституту соціокультурного менеджменту (ІСКМ)

Шляхи громадянської активності під час пандемії COVID-19: конкурс на участь в навчальній програмі

Друк
Новини
Перегляди: 8624

Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) оголошує конкурс на участь в навчальній програмі в рамках проєкту «Шляхи громадянської активності під час пандемії COVID-19», за підтримки Black Sea Trust for Regional Cooperation (BST) для громадських активістів та активісток, а також представників та представниць закладів культури Кіровоградської, Черкаської, Дніпропетровської та Одеської областей.

«Шляхи громадянської активності під час пандемії COVID-19» це проєкт, що має на меті посилити здатність представників ОГС, закладів  культури сприяти  залученню громадян до активного громадянського життя на місцевому рівні до спільних змін в період пандемії COVID-19.

В рамках проєкту планується реалізація навчальної програми, яка включає:

Оскільки кількість учасників та учасниць обмежена (через ресурсні обмеження), відбір буде здійснюватися за конкурсом анкет. Для участі у конкурсному відборі необхідно заповнити анкету: Анкета на участь в навчальній програмі ІСКМ

Заповнену анкету необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 24:00 31 листопада 2021 року (у темі листа зазначити «Конкурс_Навчальна програма_ІСКМ»). Результати конкурсу анкет орієнтовно буде повідомлено до 08 листопада 2021 року.

Надсилаючи заповнену анкету, ви надаєте згоду на обробку персональних даних.

З будь-яких питань пишіть, будь ласка, на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або телефонуйте за номером +38 (067) 131 80 15 (Оксана Набока, координаторка проєкту).

Сторінка у Facebook:  Інститут соціокультурного менеджменту

Детальніше про проєкт