Кропивницький, Україна adm.iscm@gmail.com

Інші видання

Матеріали національної конференції «Можливості закладів культури в громадянській освіті жінок для розвитку локальної демократії»

Національна конференція “Можливості закладів культури в громадянській освіті жінок для розвитку локальної демократії” була проведена Інститутом соціокультурного менеджменту з 30,31 травня по 1 червня 2018 року у м. Львів в рамках проекту «Залучення через освіту» в межах «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст видання є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

На конференції було розглянуто наступні питання:

– Роль закладів культури в громадянській освіті;

– Методика проведення освітніх заходів;

– Розвиток громадських ініціатив в епоху діджиталізації.

 

Матеріали конференції стануть у нагоді жінкам, які є громадським активістками, керівницями та працівни закладів культури, а також усім небайдужим до реформування закладів культури, вирішення соціальних проблем, покращення життя територіальних громад та для розвитку локальної демократії.

Завантажити видання: Матеріали національної конференції «Можливості закладів культури в громадянській освіті жінок для розвитку локальної демократії»

ІСКМ