Кропивницький, Україна adm.iscm@gmail.com

Навчально-методичні посібники

Розвиток громадських ініціатив в епоху діджиталізації. Програма тренінгу

Абрамов Л.К., Абрамова О.В., Кваша О.Ю., Луц В.І., Шевченко А.В.

Розвиток громадських ініціатив в епоху діджиталізації. Програма тренінгу. – за заг. ред. Абрамова Л.К. – Кропивницький: Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ), 2020. – 74 с.

У виданні представлено програму тренінгу «Розвиток громадських ініціатив в епоху діджиталізації», що розроблено Інститутом соціокультурного менеджменту (ІСКМ). Тренінг спрямований на формування компетентності у використанні проєктного підходу у розвитку громади, реалізацію цифрових проєктів на локальному рівні, втілення ідеї створення інформаційно- комунікаційного центру (ІКЦ) на базі місцевого закладу культури чи громадської організації.

Цільовою аудиторією цього тренінгу є громадські активісти(ки), працівники(ці) закладів культури. Кваліфікаційні вимоги до тренерів(ок), які будуть проводити захід – вища освіта, проходження тренінгу для тренерів(рок) (ТОТ) та досвід з реалізації громадських ініціатив на локальному рівні.

ЗавантажитиРозвиток громадських ініціатив в епоху діджиталізації. Програма тренінгу

Підготовка видання здійснена в рамках проекту «Перехід до цифрового мислення» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Commission Small Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S.Government.

ІСКМ