Кропивницький, Україна adm.iscm@gmail.com

Навчально-методичні посібники

Неформальна освіта для розвитку громад: гайди тренінгів

Неформальна освіта для розвитку громадНеформальна освіта для розвитку громад: гайди тренінгів. – Кропивницький: Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ), 2019. – 104 с.

У виданні представлено тренінгові матеріали – три гайди тренінгів по впровадженню неформальної освіти у місцевих громадах. Теми гайдів:

– «Активізація населення щодо розвитку громади»

– «Профілактика, запобігання та допомога дітям, що постраждали від насилля»

– «Командоутворення. Разом до успіху»

Представлені теми є актуальними в питаннях розвитку громад, особливо на локальному рівні. Над розробкою гайдів працювали автори – команда тренерів проекту «Школа громадської участі-4», яка попередньо підвищила тренерську компетентність пройшовши навчання на тренінгу для тренерів ІІ рівня – методика розробки власних гайдів. Видання розроблено за концепцією Інституту соціокультурного менеджменту (ІСКМ), зміст гайдів тренінгів є авторською роботою. Гайди тренінгів спрямовані на формування громадської компетентності активних громадян, створення локальних мереж громадських активістів та відповідальності за розвиток громад.

Кваліфікаційні вимоги до тренерів, які будуть проводити захід – вища освіта, проходження тренінгу для тренерів ТОТ (І рівень – методика проведення тренінгів) та досвід з реалізації громадських ініціатив на локальному рівні.

Завантажити видання: Неформальна освіта_гайди тренінгів_ІСКМ

ІСКМ