За минулі півтора року (2011-2012 рр.) до Фундації імені князів-благодійників Острозьких з проханням допомогти у зборі коштів на лікування звернулися батьки 7 дітей. З метою надання допомоги на лікування тим, хто цього потребує, Фундацією була запроваджена постійно діюча акція «Врятуймо добру людину». Залучення ресурсів здійснюється в основному за допомогою скриньок для збору благодійних пожертв та проведення вуличних акцій. Крім того практикується звернення до бізнесу міста Рівне та області. Також практикуються звернення про допомогу до інших благодійних фондів, діяльність яких передбачає надання подібної допомоги.
Завдяки комплексу заходів будо надано допомогу:
Поліщук Марія – онкозахворювання – лімфома Ходжкінапроходила лікування в Німеччині, наразі проходить й надалі лікування там же. Передано: 19647,12 грн.
Ритов Ілля - двостороння сенсоневральна глухота 5-го ступеня – зроблено операцію з кохлярної імплантації наразі перебуває на курсі реабілітації. Передано: 6239,74 грн.
Заяць Тимофій - біліарна атрезія, біліарний цироз печінки – зроблено операцію з трансплантації печінки від живого родинного донора. Наразі проходить реабілітацію.
Передано: 20971,25 грн.
Мичка Дарина - ДЦП, нижній спастичний парапарез із стійким вираженням обмеження рухової активності. Наразі пройшла курс лікував в Трускавці, дитині стало трохи краще. Потребує ще декілька курсів лікування.
Передано: 1881,92 грн.
Мельник Таміла - злоякісна пухлина головного мозку. Операція зроблена, проходить післяопераційний курс реабілітації.
Передано: 3755,60 грн.
Босий Матвій - ДЦП, статичний тетрапарез зі стійким помірно вираженим порушенням функції кінцівок. На даний момент дитині потрібне лікування. Кошти збираються.
Романчук Сергій – гострий глорулонефрит з нефротичним синдромом без порушень функції нирок, гормоночутливий. Метаболічна кардіоміопія, НКО. Наразі дитина проходить лікування. Кошти збираються.
Зрозуміло, що ці діти потребують значно більшої допомоги. Для декого з них збір коштів продовжується. І лише спільними зусиллями можна подолати хворобу.