Підтримати нашу діяльність
  АТ "УКРСИББАНК", МФО 351005, р/р 26005501684800 КООГ "ІСКМ", Код ЄДРПОУ 26114563 Призначення переказу: Безповоротна фінансова допомога
  Перша Статті за рубриками Центри місцевої активності Центри місцевої активності: інтерв'ю з польськими експертами

  Центри місцевої активності: інтерв'ю з польськими експертами

  Рейтинг Користувача: / 0
  НайгіршеНайкраще 

  Наш польський партнер Збігнєв Мерунські, експерт з місцевого розвитку асоціації "Центр активності локальної" та його колега Віолетта Анішкевич, провели майстер-клас 09-10 липня 2019 року в Олександрійському районному будинку культури для 18 учасників - працівників будинків культури, бібліотек, представників влади місцевого самоврядування та громадських активістів Новопразької, Попельнастівської та Приютівської об'єднаних територіальних громад, відділу культури і туризму Олександрійської районної держадміністрації, Олександрійського районного будинку культури, Олександрійської централізованої бібліотечної системи по ознайомленню з польською моделлю місцевого центру активності, реалізованої в будинках культури і бібліотеках.

  Захід проводився в рамках польсько-українського проекту "Будинок культури та бібліотека, як центр місцевої активності в Олександрійському районі (Україна)" БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "бЛАГОДІЙНЕ ТОВАРИСТВО" ОРБІКЦ (УКРАЇНА) та ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "АСОЦІАЦІЯ ГОЛДАПСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ ФОНД" (ПОЛЬЩА) за фінансування польсько-американського Фонду Свободи в рамках програм RITA - "Зміни в регіоні", яку реалізує Фонд "Освіта демократії". Тренери проекту Збігнев Мерунські та Віолетта Анішкевич ознайомили учасників з методологією створення, принципів та пріоритетів роботи місцевого центру активності.

  В ході тренінгу учасники також розробили ідеї для розвитку своїх культурних установ з використанням методу CAL (ЦАЛ). Польські експерти вже не вперше проводять тренінги для Олександрійського району. Збігнев Мерунські дав інтерв'ю місцевим журналістам Телеканалу КТМ щодо створення Центру культурної активності та залучення до співпраці фондів та інвесторів. Детальніше у сюжеті:

  Посилання на джерело:

  https://youtu.be/Os94Us4wmn0

  http://orbk.org.ua/index.php/163-zaklad-kulturi-platforma-dlya-zmin?fbclid=IwAR24bj-f8nBhBu1zlmCaTsdZsyrff7zcpoKImd8ue4hXWOxh1iT0gxpGdnk