Підтримати нашу діяльність
  Найменування юридичної особи – Громадська організація "Кіровоградське обласне об’єднання громадян «Інститут соціокультурного менеджменту". Код ЄДРПОУ - 26114563. Номер рахунку -UA853510050000026005501684800. Призначення переказу - Безповоротна фінансова допомога
  Перша Статті за рубриками Розвиток благодійності та фандрейзинг для НДО Що маємо знати про донорів, аби отримати гранти?

  Що маємо знати про донорів, аби отримати гранти?

  Рейтинг Користувача: / 1
  НайгіршеНайкраще 

  20 травня 2019 року у м. Житомир у навчальному центрі «Просто», з використанням методи та досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів майстер-клас «Проекти і гранти: розуміння донора», участь у якому взяли 10 представників ЗМІ, ОТГ Житомирської області, активістів громадських організацій м. Житомира й області.

  В ході занять учасники розібралися у мотивах донорів. Визначилися з очікуваннями донорів у розгляді кожного з розділів проекту. Обговорили можливості залучення грантів від міжнародних, вітчизняних, регіональних і місцевих донорів.

  Особливу увагу учасники звернули на дерево проблем. Адже опис проблеми, що має бути вирішеною завдяки проекту, є одним із найважливіших розділів проблеми. 
  Учасники сконцентрувалися на формулюванні Проблеми,  мети та її оцінки за критеріями SMART. І на формулюванні 3-х рівнів результатів, керуючись теорією результатів Пітера Друкера.

  Надалі, Руслан Краплич зможе надати консультації з підготовки проектів й інформувати учасників через Академію фандрейзингу про нові можливості, що надаються донорами через надання грантів, які покликані вирішити найгостріші проблеми громад і суспільства: соціальні, економічні, екологічні.
  Академія фандрейзингу: https://www.facebook.com/rkraplych/?eid=ARASHX87JNsFWqv_SZ3M5qW2XcW-EpSQyZOFUxguX3PWVc3R7Y8dZxq8c5TR_dgNLbe0K21rt_K1_4RM&timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=100008334917443&fref=tag