Перша Відео матеріали

  Відео

  Реалізація адміністративної реформи на Кіровоградщині

  Дискусія “Реалізація адміністративної реформи на Кіровоградщині” в рамках конференції “Регіональний вимір проєвропейських реформ”.

  Модератор: Лев Абрамов (президент Інститут соціокультурного менеджменту) Спікери: Леонід Жовтило (ГО “Фонд розвитку ініціативи громади”, консультант з питань місцевого економічного розвитку проекту “Пульс” регіонального відділення Асоціації міст України в Кіровоградській обл.), Андрій Нагорний (регіональний менеджер програми DOBRE), Олег Яременко (директор відокремленого підрозділу “Центру розвитку місцевого самоврядування” в Кіровоградській обл.).

  Захід проводився 3 жовтня 2017 року в м. Кропивницький Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) разом з “Європейською правдою” в рамках проекту “Просування реформ в регіони”, що фінансується Європейським Союзом.

  Останнє оновлення (Четвер, 12 жовтня 2017, 08:42)

   

  Бліц-інтерв'ю #Школа громадської участі-3: випуск №2

  Інтерв'ю з учасницею "Школи громадської участі-3" Любов'ю Дячук (ГО “Нове життя 2009”, с .Довжки Славутського р-ну Хмельницької обл). Любов розповіла про діяльність будинку культури в умовах децентралізації.

   

  Бліц-інтерв'ю #Школа громадської участі-3: випуск №1

  Рейтинг Користувача: / 1
  НайгіршеНайкраще 

  Інтерв'ю з учасницею "Школи громадської участі-3" Наталією Журенко (ГО "Жіночі ініціативи", м. Пирятин, Полтавська область).  Наталя розповіла про цікавий метод "медіації" ненасильницького спілкування, про активність молоді та участь у "Школі громадської участі-3".

   

  "Завітали до громади": випуск №4

  Рейтинг Користувача: / 1
  НайгіршеНайкраще 

  У рубриці Інституту соціокультурного менеджменту "Завітали до громади" представлено інтерв'ю з Тетяною Шоколовою - випускницею "Школи громадської участі -1" президентом Благодійної організації ”Благодійний фонд Олександрійський районний благодійний інформаційно-консультативний центр (ОРБІКЦ)”, художнім керівником Олександрійського районного будинку культури м. Олександрія Кіровоградської області. Тетяна розповіла про діяльність будинку культури - Центру місцевої активності Олександрійщини.

  Останнє оновлення (Понеділок, 28 серпня 2017, 10:00)

   

  Круглий стіл від ІСКМ - "Територія можливостей"

  Рейтинг Користувача: / 1
  НайгіршеНайкраще 

  Сюжет "Територія можливостей" на ТРК "Контакт-ЛТД" про круглий стіл "Європейський погляд на зміни в громадах", що проводився ІСКМ 28 липня 2017 року в м. Олександрія Кіровоградської області в рамках проекту "Інформаційна підтримка реформування місцевого самоврядування" за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах проекту "Просування реформ в регіони", що реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з "Європейською правдою".

  Останнє оновлення (Четвер, 03 серпня 2017, 14:47)

   
  Більше статтей...