Перша Видання ІСКМ Інші видання Матеріали національної конференції «Можливості закладів культури в громадянській освіті жінок для розвитку локальної демократії»

  Матеріали національної конференції «Можливості закладів культури в громадянській освіті жінок для розвитку локальної демократії»

  Рейтинг Користувача: / 1
  НайгіршеНайкраще 

  Національна конференція “Можливості закладів культури в громадянській освіті жінок для розвитку локальної демократії” була проведена Інститутом соціокультурного менеджменту з 30,31 травня по 1 червня 2018 року у м. Львів в рамках проекту «Залучення через освіту» в межах «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст видання є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

  На конференції було розглянуто наступні питання:

  – Роль закладів культури в громадянській освіті;

  – Методика проведення освітніх заходів;

  – Розвиток громадських ініціатив в епоху діджиталізації.

   

  Матеріали конференції стануть у нагоді жінкам, які є громадським активістками, керівницями та працівни закладів культури, а також усім небайдужим до реформування закладів культури, вирішення соціальних проблем, покращення життя територіальних громад та для розвитку локальної демократії.

  Завантажити видання: Матеріали національної конференції «Можливості закладів культури в громадянській освіті жінок для розвитку локальної демократії»

  Останнє оновлення (Середа, 04 липня 2018, 07:52)