Перша Видання ІСКМ Бюлетені "НДО-Інформ" "НДО-Інформ" №1 (36), 2010

  "НДО-Інформ" №1 (36), 2010

  Рейтинг Користувача: / 4
  НайгіршеНайкраще 

  Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) пропонує перший випуск інформаційно-просвітницького бюлетеня "НДО-Інформ" у 2010 році. В "НДО-Інформ" ви зможете знайти інформаційно-аналітичні матеріали, статті, інтерв’ю та конкурси для вас та ваших дітей.

  "НДО-Інформ" - періодичне видання, що здійснюється ІСКМ в рамках Національного проекту "Спільний шлях у майбутнє".

  У першому номері читайте:
  у розділі "НДО та заклади культури: думки, дії, досвід": "Спільний шлях у майбутнє": нове життя для місцевих громад , "Чи готові будинки культури сьогодні до змін?", "Будинок культури по-польськи";
  у розділі "Точка зору": авторський матеріал Тамари Грицак та Руслана Краплича "На межі";
  у розділі "Україна: відкритий проект": "Центральна бібліотека – центр громадських ініціатив Миколаєва";
  у розділі "Інфо про інфо" читайте добірку матеріалів про реалізацію проекту "Підтримка громадських ініціатив", що був реалізований ІСКМ за підтримки Фонду імені Стефана Баторія й Фонду Форда.
  І обов’язково - покажіть журнал вашій дитині, адже сторінка для дітей створена саме для юних читачів.

  Якщо ви бажаєте отримувати бюлетень або інші видання ІСКМ, надсилайте на адресу: а/с 4/30, м. Кіровоград, Україна, 25006 листи-заявки за підписом керівника вашої організації або структурного підрозділу.

  * Проект "Спільний шлях у майбутнє" реалізується в рамках проекту "Об’єднуємося заради реформ" (UNITER), що фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується Pact.Inc. Видання бюлетеня стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з Міжнародного Розвитку (USAID). Зміст матеріалів є винятковою відповідальністю ІСКМ та необов’язково відображає точку зору USAID, UNITER, Pact.Inc або уряд США. Будь-які матеріали з видання не можна відтворювати, використовувати у будь-якому форматі, включаючи графічне, електронне та копійоване відтворення без відповідного посилання на оригінальне джерело.

  Завантажити бюлетень можна за посиланням: http://www.civicua.org/library/view.html?topic=1355981&folder=4090 або https://sites.google.com/site/iscmngoua/vidanna-iskm-ta-cpti

  Останнє оновлення (Понеділок, 13 вересня 2010, 14:03)