Підтримати нашу діяльність
  АТ "УКРСИББАНК", МФО 351005, р/р 26005501684800 КООГ "ІСКМ", Код ЄДРПОУ 26114563 Призначення переказу: Безповоротна фінансова допомога
  Перша Глосарій З

  З

  Рейтинг Користувача: / 0
  НайгіршеНайкраще 

  Залучення - 1) діяльність об’єднання, завдання якої полягає в кращому застосуванні та активізації членів, цільової групи або електорату при постановці та досягненні своїх цілей. У деяких випадках відповідає англомовному терміну mobilisation. 2) діяльність публічної влади або комерційного підприємства, мета якої - дати можливість громадянам або об’єднанням, які їх представляють, брати участь у прийнятті рішень, що впливають на них, в тому числі, у законотворенні. За допомогою залучення можна розвивати демократію участі та також поліпшити якість рішень.


  Захист інтересів - заступництво, опіка інтересів і цінностей членів об’єднання та інших осіб, які входять в дану цільову групу у відносинах з публічною владою, комерційним сектором, а також з громадською думкою. Відповідає англомовному терміну advocacy.

   

  Зв'язки з громадськістю - англ. public relations, PR — мистецтво досягнення взаємопорозуміння та згоди між людьми, соціальними групами, класами, нацями, державами на основі цілеспрямованого формування громадської думки та управління нею.

   

   

   

   

  Останнє оновлення (Вівторок, 07 червня 2011, 10:31)