Підтримати нашу діяльність
  АТ "УКРСИББАНК", МФО 351005, р/р 26005501684800 КООГ "ІСКМ", Код ЄДРПОУ 26114563 Призначення переказу: Безповоротна фінансова допомога
  Перша Глосарій М

  М

  Рейтинг Користувача: / 2
  НайгіршеНайкраще 

  Ме́неджмент (українською - управління) — це процес планування, організації, приведення в дію та контроль організації з метою досягнення координації людських і матеріальних ресурсів, необхідних для ефективного досягнення завдань. Менеджмент пронизує всю організацію, торкається практично всіх сфер її діяльності.

  Менеджер - керівник, який займає постійну посаду, має спеціальну підготовку по менеджменту.

  Мережа - в якості мережі переважно розглядаються неформальні об’єднання, які не клопотали про отримання статусу юридичної особи. Яскравим прикладом є круглі столи та співдружності або просто реєстри електронної пошти. Мережа може бути також формалізованою і мати спільно узгоджений план діяльності або документ типу статуту.

  Мета проекту - твердження, в якому мітиться очікуваний загальний результат, який досягається завдяки здійсненню проекту.

  Міжсекторне партнерство - конструктивна взаємодія організацій з двох або трьох секторів (держава, бізнес, некомерційний сектор) при вирішенні соціальних проблем, що забезпечує синергетичний ефект від «складання» різних ресурсів і «вигідне» для кожної із сторін і населенню.

  Місія - це визначення причини існування організації, це - ствердження в якому розкривається її суть.

  Місцева громада - група людей, що живуть в межах невеликої території, мають спільні соціальні проблеми та організуються для вирішення цих проблем.

  Моніторинг - це безперервний контроль, процес постійного накопичення інформації по всім аспектам проекту для визначення ходу виконання та остаточного завершення запланованих заходів, а також стосовно їх сприянню для досягненні цілі проекту.

   

  Останнє оновлення (П'ятниця, 11 березня 2011, 13:20)