Підтримати нашу діяльність
  АТ "УКРСИББАНК", МФО 351005, р/р 26005501684800 КООГ "ІСКМ", Код ЄДРПОУ 26114563 Призначення переказу: Безповоротна фінансова допомога
  Перша Глосарій Л

  Л

  Рейтинг Користувача: / 1
  НайгіршеНайкраще 

  Легітимність організації – тут мається на увазі залучення організацією своїх основних бенефіціарів до управління та планування, звітування про діяльність організаціями перед бенефіціарами, наявність можливості зворотного зв’язку між організацією та бенефіціарами. Легітимність – це вимір того, наскільки організація потрібна та важлива для цільової групи  для якої НДО працює.

  Ліберально-анархічний стиль управління - стиль, при якому підлеглі висловлюють свої позиції, але реального обліку, узгодження позицій не прагнуть досягти. Прийняті рішення як правило не виконуються. Контроль відсутній.

  Лобізм (англ. lobbyism, від англ. Lobby - кулуари) - тиск на владу шляхом особистого або письмового звернення або іншим шляхом(організації масових петицій, потоку листів, публікацій, підкупи) з боку будь-яких груп або приватних осіб, мета якого - домогтися прийняття або відхилення законопроекту.

  Останнє оновлення (Четвер, 23 червня 2011, 10:45)