Підтримати нашу діяльність
  АТ "УКРСИББАНК", МФО 351005, р/р 26005501684800 КООГ "ІСКМ", Код ЄДРПОУ 26114563 Призначення переказу: Безповоротна фінансова допомога
  Перша Глосарій К

  К

  Рейтинг Користувача: / 1
  НайгіршеНайкраще 

  Керівництво - здатність впливати на окремих виконавців або на групу, спонукаючи їх до роботи по досягненню мети.

  Комерційний сектор - організації, засновані з метою отримання економічної вигоди, тобто підприємства і дохідні товариства. Відмінність від третього сектору полягає в тому, що власники можуть отримувати прибуток і розподіляти його між собою.

  Комунікація – процес двостороннього обміну інформацією, що веде до взаєморозуміння.

  Консультування - 1) процес, що передує ухваленню рішення, коли публічна влада надає іншим зацікавленим у питанні, в тому числі, громадським об’єднанням можливість висловити свою думку. Це припускає достатню поінформованість, наявність достатнього часу та інших ресурсів (наприклад, грошей і людей), а також фактор наявності декількох можливих варіантів рішення. 2) безпосередня робота з людьми, спрямована на вирішення соціальної проблеми клієнта, де основним засобом впливу є певним чином побудована бесіда.

  Контракт - договір, угода, яка визначає права і обов'язки.

  Контроль - процес, який забезпечує досягнення організацією поставленої мети.

  Корпорація - це суб'єкт юридичних відносин неприбуткового і прибуткового сектору, який має законні права та обов'язки таякий користується привілеями, наданими владою чи державним законом.

  Корпоративне спонсорство - фінансова підтримка, яка надається корпорацією в обмін на громадське визнання чи з іншою метою.

   

  Останнє оновлення (П'ятниця, 11 березня 2011, 13:19)